بانک جامع صنعت تاسیسات ایران

درباره ما

شرکت ره آورد گسترش فن و دانش مانا ، در قالب مجموعه ای دانش محور، به همت فارغ­ التحصیلان مهندسی دانشگاه ­های تهران و صنعتی امیرکبیر و به منظور برقراری ارتباط موثر مابین شرکت ­ها، نهادهای متولی امر و متخصصین حوزه های مختلف صنایع  کشور شکل گرفته است.

در جهان امروز، ایجاد شبکه ­ای منسجم از ارتباطات، پیش نیاز موفقیت در هر کسب وکاری است. امری که به ویژه با توسعه فن­آوری و نفوذ روز افزون اینترنت در زندگی­ افراد، نگرش سنتی به فعالیت ­های تخصصی را دستخوش تغییرات کلی نموده است.

نیاز مبرم فعالان حوزه تاسیسات و نبود بانک جامع ای در این حوزه متخصصین و کارشناسان ، دست اندرکاران شرکت ره آورد را بر آن داشت تا با همکاری انتشارات یزدا یکی از پیشتازان صنعت تاسیسات در حوزه نشر با  تشکیل این مجموعه نسبت به تهیه و انتشار اطلاعات پایه تاسیسات اقدام نمایند و اولین بانک جامع آنلاین را در حوزه تاسیسات منتشر کنند.

شرکت ره آورد گسترش فن و دانش مانا از روز نخست فعالیت خود هدف خود را ایجاد، مدیریت و بهینه سازی ارتباطات مابین شخصیت­ های حقوقی و حقیقی فعال در بخش های مختلف صنعت ایران نموده و در این راستا از کلیه ابزارهای مرسوم و نوین، به طور متوازن و منطبق بر نیاز جامعه مخاطب خود، بهره برده است.